Kas varajane ettemakse ilma laenu võtmine omakapitalita on tõesti teie jaoks õige?

Olenemata sellest, kas otsite sissetulekut, ellujäämist, arve katmist või varaga seotud kulude katmist, peate otsustama kõigi võimaluste küsimise vahel. Seejärel võite valida, milline mõõdetud ettemaks on uue numbri jaoks parim.

laenud tagatiseta

Kiire edasiminek ilma omakapitalita

Pangandusasutused annavad teile laenusummasid neile, kes väärivad kiiresti finantslaenu. Neil on parem krediidi kinnitamata või müürseinega rahalaenud, mis on olnud seotud madala krediidiskooriga laenuvõtjatega, mida ei ole võimalik välisriikides avada. Seda tüüpi krediit võib siiski olla enamiku teie jaoks õige valik, kuna võite lõpuks tekitada olulisi rahalisi märke või sümptomeid.

Nende pauside peamine puudus on see, et neil on sageli suured murekulud, mistõttu on neid raske tagasi maksta.Lisaks võite oma krediidiajaloos sattuda negatiivsetesse kogudesse, kui te ei maksa seda regulaarselt.

Need laenu võtmine refinantseerimisvõimalused ei pruugi olla parim valik kõigile, kes tõenäoliselt ei ole teie töökindlast rahaseisust või isegi kellel ei pruugi olla lõplikku puudujääki arveldanud. Need võivad jääda ka välklampi ja nendega kaasnevad suured kulud.

Märgutule krediidile on palju muid alternatiive, nagu maksekaart ja isiklikud paigalduskrediidid, mida on parem koguda, kuid mis võiksid kulutada suuremaid kulusid võrreldes tagatiseta valikutega. Peaksite küsima pere- või sõprade kasutajate käest, kas soovite laenata inimesele raha, mis on vähendatud ja millel on oluliselt vähem jäik maksesõnavara ja vanamoodne parendus.

Veel üks lisavõimalus võib olla kohaliku sissemakse fiskaal- või arvelduskrediidi kirjeldus, mis võimaldab teil laenata teatud aja jooksul krediteerituna. See võib olla suurepärane ettevõtete omanikele, kellel on vaja osta maaklereid ja tarvikuid.

Uus on-line finantseerimisasutus pakub ka nullkapitali krediiti, mida ei saada lahendustes nagu oma maja või ehk ratas.Neid kasutavad eriti idufirmad ja initsiatiivide omanikud, kes kasutavad tagatist või kes on mures oma vara lisamise pärast suurenenud riskiga, kui need inimesed ei saa oma krediidiga kulutusi teha.

Mõlema krediidi miinuseks on see, et nad kipuvad panema neo-parandama maksimume ja alustama asjakohast terminoloogiat, seega peate olema teadlik sellest, kui palju täpselt raha te laenate ja kuidas te seda tõenäoliselt välja maksate. . Õnneks on need kulukamad kui muud tüüpi isiklikud krediidid, nii et enne hajutatud vahemikku allkirjastamist peaksite olema kindel, et mõistate tingimusi.

Saadud hüpoteek – neid tunnustatakse võrreldes vangistamata laenudega ja nad soovivad, et keegi väärtustaks edasiliikumist raha või eduka kodu eest. Järgnev sisaldab ettevõtteid, riistvara, muusikakäepidemeid ja muid esemeid, mida saab reklaamida, et laenatud raha tagasi saada.

Peaksite olema kindel, et saate kogu krediidi täpselt tagasi maksta, vastasel juhul võtab pank selle väärtuse enda valdusesse ja müüb selle seejärel hästi maha, et teenida tagasi, kui palju raha nad teile andsid. See on levinud viis sularaha laenamiseks, kuid selle haldamine võib olla keeruline juhuks, kui te ei pea hõõguvat eelarvet kandma.